Aktualności

 • Egzamin na kartę rowerową

  Egzamin na kartę rowerową

  W dniach 17-19 czerwca 2024 r. po raz kolejny odbył się w naszej szkole egzamin na kartę rowerową. W części teoretycznej uczniowie musieli wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego dotyczących rowerzystów. W części praktycznej zmierzyli się z torem przygotowanym przez funkcjonariusza Straży Miejskiej, który pokonali na rowerach. Kartę rowerową uzyskało 43 uczniów, którym życzymy udanych…

 • Innowacja „Let’s Become Friends” (Zostańmy przyjaciółmi)

  Innowacja „Let’s Become Friends” (Zostańmy przyjaciółmi)

  Od 02.11.2023 do 31.05.2024 r. w naszej szkole odbywały się zajęcia innowacyjne na lekcjach języka angielskiego w klasie 2b. Innowacja „Let’s Become Friends” (Zostańmy przyjaciółmi) realizowana przez Panią Olhę Korenevską miała na celu zachęcenie uczniów do jak najczęstszego używania języka angielskiego w realnych sytuacjach i naturalnych warunkach oraz uczynienia z nauki procesu przyjemnego, celowego i…

 • Wyniki konkursu Pięknego Czytania w języku angielskim

  Wyniki konkursu Pięknego Czytania w języku angielskim

  27maja 2024 r uczniowie z naszej Szkoły pod opieką Pani Dagmary Ruiz Carpio wzięli udział w międzyszkolnym konkursie pięknego czytania w języku angielskim dla klas 1-3. Konkurs odbył się w centrum Kultury Podgórza w Dworze Czeczów. Brali w nim udział uczniowie z kilku szkół między innymi Szkoły Podstawowej nr 41, 117 i 124. Naszą szkołę…

Skip to content