Innowacja „Let’s Become Friends” (Zostańmy przyjaciółmi)

Od 02.11.2023 do 31.05.2024 r. w naszej szkole odbywały się zajęcia innowacyjne na lekcjach języka angielskiego w klasie 2b. Innowacja „Let’s Become Friends” (Zostańmy przyjaciółmi) realizowana przez Panią Olhę Korenevską miała na celu zachęcenie uczniów do jak najczęstszego używania języka angielskiego w realnych sytuacjach i naturalnych warunkach oraz uczynienia z nauki procesu przyjemnego, celowego i efektywnego. Konwersacje z zaprzyjaźnioną Szkołą Podstawową im. Władysława Reymonta w Lipiej Górze odbywały się raz w miesiącu, podczas których uczniowie mogli się poznać, zadawali proste pytania i udzielali odpowiedzi. Ponadto, dzieci utrwalały poznane i uczyły się nowego słownictwa, mogły uczyć siebie nawzajem piosenek, kultywowały tradycje i zwyczaje poprzez składanie życzeń i wysyłanie kartek świątecznych w języku angielskim, grały w gry językowe.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content