Aktualności

 • Zakończenie roku 2023/2024

  Zakończenie roku 2023/2024

  21 czerwca 2024 roku zakończył się rok szkolny 2023/2024. Uczniowie w całej Polsce mogą cieszyć się dwoma miesiącami wolnego. Akademie prowadzili drugoklasiści. Rok szkolny podsumowała Pani Dyrektor Bożena Pałka, a Pani Radna Miasta i Dzielnicy Grażyna Fijałkowska życzyła wszystkim pięknego, słonecznego czasu. Z uśmiechem na ustach dzieci opuściły mury szkolne ze świadectwami i dyplomami. Do zobaczenia we…

 • Egzamin na kartę rowerową

  Egzamin na kartę rowerową

  W dniach 17-19 czerwca 2024 r. po raz kolejny odbył się w naszej szkole egzamin na kartę rowerową. W części teoretycznej uczniowie musieli wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego dotyczących rowerzystów. W części praktycznej zmierzyli się z torem przygotowanym przez funkcjonariusza Straży Miejskiej, który pokonali na rowerach. Kartę rowerową uzyskało 43 uczniów, którym życzymy udanych…

 • Innowacja „Let’s Become Friends” (Zostańmy przyjaciółmi)

  Innowacja „Let’s Become Friends” (Zostańmy przyjaciółmi)

  Od 02.11.2023 do 31.05.2024 r. w naszej szkole odbywały się zajęcia innowacyjne na lekcjach języka angielskiego w klasie 2b. Innowacja „Let’s Become Friends” (Zostańmy przyjaciółmi) realizowana przez Panią Olhę Korenevską miała na celu zachęcenie uczniów do jak najczęstszego używania języka angielskiego w realnych sytuacjach i naturalnych warunkach oraz uczynienia z nauki procesu przyjemnego, celowego i…

Skip to content