Wyniki konkursu Pięknego Czytania w języku angielskim

27maja 2024 r uczniowie z naszej Szkoły pod opieką Pani Dagmary Ruiz Carpio wzięli udział w międzyszkolnym konkursie pięknego czytania w języku angielskim dla klas 1-3. Konkurs odbył się w centrum Kultury Podgórza w Dworze Czeczów.

Brali w nim udział uczniowie z kilku szkół między innymi Szkoły Podstawowej nr 41, 117 i 124. Naszą szkołę po eliminacjach klasowych i szkolnych przeprowadzonych przez Panią Dagmarę reprezentowali:

• Antoni Molenda klasa 1a,
  • Basia Mitkowska klasa 1b,
  • Lena Futa klasa 1 c,
  • Mariia Hryb klasa 3c,
  • Filip Gajewski klasa 3a,
  • Filip Mitkowski klasa 3a,
  • Maciej Kawecki klasa 3a,
  • Szczepan Wilk klasa 3a.

W kategorii klas pierwszych nasza uczennica Basia Mitkowska zajęła 3 miejsce.

Natomiast w kategorii klas trzecich nasi uczniowie zdeklasowali uczniów innych szkół plasując się kolejno na wszystkich miejscach podium:

Szczepan Wilk miejsce 1, Mariia Hryb oraz Filip Mitkowski miesce 2, Maciej Kawecki miejsce 3.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy wygranej oraz dziękujemy wszystkim wyróżnionym którzy również wzięli udział w konkursie.